אודות יוסי גבני

סטנדאפיסט, יוצר תוכן וקומיקאי.

אחרי שכבש את הטלויזיה והרשת בהופעות קורעות מצחוק בתוכניות "מחוץ לחוק","מלחמת המינים", "קבלו אותם" ובקבוצת מערכוני הפייסבוק "בערך". גבני מוכיח שהוא לא רק פרצוף שעובר טוב מסך, אלא חיית במה שמעיפה את הקהל באוויר עם סטנדאפ קורע מצחוק שמתמודד בקלות על הזכות להיות אחד המופעים המצחיקים ביותר בישראל.
גבני משלב במופע תובנות מבריקות, דמויות מצחיקות, אלתורים, קטעי גיטרה והכי חשוב סטנדאפ חד, שנון ומשובח, שלא משאיר לקהל שנייה אחת שבה הוא לא נקרע מצחוק.

גבני התפרסם לראשונה בתוכנית הריאלטי "האקדמיה לצחוק" ששודרה בערוץ 2 בשנת 2004. תוכנית על תחרות צחוק וסטנד אפ בין סטנדאפיסטים, בתחרות גבני היה חלק מהצמד "יוסי וטירן" יחד עם טירן ביבי. יוסי וטירן הגיעו לגמר התוכנית וסיימו במקום השני המכובד. בחודש אוקטובר 2018 עלתה לערוץ ״הוט״ הסדרה הקומית בכיכובם של שלישיית בערך ואסף אטדגי – ״קיסריה אקספרס״.

יוסי פרסם באינטרנט וברשתות החברתיות עשרות סרטונים ומערכוני סטנדאפ במהלך השנים, חלקם זכו למיליוני צפיות.

״הסגנון שלי הוא אישי, בוגר ושנון –  אני לא יורד נמוך וגם לא יורד על הקהל.  בדרך כלל ההופעות שלי משלבות סטנד אפ עם קורטוב ציניות שמלווה בקטעי קישור מוזיקליים ושירים מקוריים (כדי לשבור קצת את הציניות או פשוט להוסיף לה לחן…). במופע אני מדבר על הנושאים שמעסיקים את כולנו – החברה הישראלית, הבדלי מעמדות, המצב הביטחוני וכמובן – איך אפשר בלי זוגיות ויחסים״.

לפרטים על הופעה פרטית והזמנת מופע פרטי והופעות לחברות או ועדי עובדים –
עמוד חברות

הדמויות

יוסי גבני מתמחה במשחק של דמויות יוצאות דופן וקורעות מצחוק

אנאס חמדאן

יועץ לענייני זוגיות בשיטת אנאס חמדאן. סדרת הרשת הכובשת בכיכובו של אנאס חמדאן, היועץ שיוביל כל זוגיות לכוס קפה שחור קטנה.

חיים החט

יצאת סדיסט - חיים החט חושף את עוקץ המונופולים הגדול.

סמיח אבו-חסאן

בעלים ורוקח של בית המרקחת האסלי והמקורי שבגבעתיים, מתחרה של אחיו דליל אבו-חסאן הבעלים של בית המרקחת האסלי והמקורי והאורגינל.

השירים של יוסי גבני

יוסי גבני מתמחה בכתיבה, הלחנה ונגינה של שירים מצחיקים

חצי טריפוליטאי​

סיפור אהבה טריפוליטאי לפי השיר "רחוק מכולם" של עומר אדם​

גם זה יעבור​

על פי הלחן המקורי של האחד והיחיד - איתי טונה

שיר בספרדית

איך לכבוש כל בחורה עם גיטרה ספרדית וחוש חירטוט משובח