סטנד אפ לחברות

הסטנדאפיסט יוסי גבני במופע סטנד אפ מיוחד לחברות, עסקים, וועדי עובדים

מופע סטנד אפ ייחודי ומותאם לקהל של חברות ועסקים

יוסי גבני יודע להתאים את המופע לקהל דרך הומור ומשחק שיקרעו אותכם מצחוק. סטנד אפ מעולה שיודע לשבור את הקרח עם העובדים, עם שפע כריזמה וללא גסויות.

הסטנדאפיסט יוסי גבני התפרסם לראשונה בתוכנית הריאליטי בערוץ 2 ״האקדמייה לצחוק״ שבערוץ הוט קומדי וזכה במקום השני בין כל הסטנדאפיסטים המפורסמים שהשתתפו בתוכנית.

לאחר מכן יוסי השתתף בשלושה עונות של התוכנית המוצלחת ״מחוץ לחוק״ שמשודרת עד היום בערוץ הוט קומדי סנטרל.

ב2018 יוסי השתתף בסדרה המצליחה של רשת הוט – ״קיסריה אקספרס״.

מחפשים סטנדאפיסט? קריין בעל הומור? מנחה לערב חברה? או פרזנטור להשקה? – יוסי גבני מוכן למשימה, והוא יודע גם לנגן ולשיר! שנים של ניסיון ועבודה בעולם הבידור והסטנד-אפ מעניקים לגבני מעמד של סטנדאפיסט מוביל בארץ.

הופעות סטנד אפ לחברות ועסקים של יוסי גבני בכל הארץ, בהזמנה מראש, לגבני ניסיון בהופעות מול וועדי בנקים, חברות היי-טק, רשויות עיר, חברות ועוד.

סטנד אפ לחברות וארגונים – לימי גיבוש של חברות, אירועים, והשקות של חברות וארגוני עובדים.

הזמנת הופעה פרטית לאירועים מיוחדים, בתי ספר, מוסדות ועיריות – תוכלו להזמין את המופע של יוסי גבני לכל מקום, הופעה סטנדאפ סוחפת שמותאמת לקהל במופע. ליוסי גבני ניסיון עשיר בעמידה מול קהל, הנחיית טקסים, הופעות סטנד אפ באירועים פרטיים ועוד.

להזמנת מופע סטנד אפ של יוסי גבני, ולקבלת פרטים נוספים חייגו: 052-4745600 / 050-9507055

חברות ומוסדות לימוד שעבדו בשיתוף פעולה עם יוסי גבני

תמונות מאירועים עסקיים

הזמינו מופע סטנד אפ פרטי

מעוניינים בסטנד אפ לאירוע העסקי שלכם? מחפשים פעילות איכותית לעובדים או לאורחים שלכם? יוסי גבני – סטנדאפיסט כובש במות, במופע מותאם במיוחד בשבילכם, צרו עמנו קשר בטלפון 052-4745600 או 050-9507055 ובעמוד צור קשר