שלישיית בערך

שורפים את הרשת

שלישיית בערך – יוסי גבני, גיורא זינגר ועומר בורשטיין

היינו אמורים להיות רביעית כלי מיתר אבל חסר לנו אחד ואנחנו לא יודעים לנגן מוסיקה קלאסית אז מה שנשאר זה להיות שלישייה.

שלישייה קומית שעושה כל מה שאפשר (אבל ממש הכל) כדי לגרום לכם לצחוק בטירוף.

הקמנו את השלישיה בסה"כ ב-2015 ולא נעים להשויץ אבל… ההופעות שלנו בכל הארץ מלאות עד אפס מקום והסרטונים הרבים שלנו ביו טיוב ובפייסבוק זכו כבר למיליוני צפיות!

ההופעות שלנו כוללות שילוב של קטעי סטנד אפ, מערכונים וגם קטע הומור מאולתר שבו אנחנו משתפים גם את הקהל. אנחנו מופיעים בהופעות פתוחות לקהל הרחב באולמות בכל רחבי הארץ אבל גם מגיעים להופעות על פי הזמנה בבתי ספר, אולמות, וועדי עובדים, וכו'.

את סרטון הפספוסים של דא"עש ראיתם? אם לא אתם די לבד כי קרוב ל-15 מליון איש כבר ראו אותו בכל העולם, עוד רבים אחרים כמו זיגלמן אימפריה (ההמשך האשכנזי של זגורי), עוברים לגור ביחד (שזכה לפיצ'ר אצל 'הצינור') ועוד רבים וטובים.

לוגו - בערך

"קיסריה אקספרס" היא סדרה קומית חדשה שמלווה את הניסיון של המנהל הכי מצליח בעולם הזמר המזרחי – אסף אטדגי, לקחת תחת חסותו את שלישיית בערך, שלישיית סטנדאפיסטים שמחפשת את הפריצה הגדולה על הבמה הגדולה בארץ – קיסריה.

סדרה מוקומנטרית חדשה בת 12 פרקים של רשת הוט, החיבור בין אטדגי לשלישייה, הוא לא חיבור טבעי – הוא לא מכיר את עולם הסטנדאפ, ויותר מזה – שונא סטנדאפ. אבל הפוטנציאל המסחרי שהוא מזהה בשלישייה, והעובדה שההוצאות היחידות במופע קומי הן בקבוק מים וכסא, הופכת את העסקה למפתה במיוחד עבורו. גם הסטנדאפיסטים התל אביביים פחות מתחברים לעולם ממנו מגיע אטדגי, עולם שבו עולים להופיע על במה לצד נגני בוזוקי ופלטת סיגרים מטוגנים. 

אבל דווקא החיבור הלא טבעי הזה הוא מה שיוצר מסע פרוע ומפתיע, שעובר בין שלל תחנות, החל מליין מוזיקה מזרחית בפאב אירי ברחובות, דרך חיפוש ספונסרים באתרי בנייה בעפולה, השתתפות במחזמר "בת הים הקטנה" בתפקיד קרפיונים, ועד משטחי החלקה על הקרח באילת והבריכה של שוש פוליאקוב, וכל זאת במטרה להגיע ליעד הנכסף של כל אומן בישראל – הופעה על הבמה הגדולה של אמפי קיסריה.